Hospicová kampaň Dobrá tečka. Podívejte se a sdílejte!

dobrá tečka
Byla zahájena hospicová kampaň. Jen do této chvíle video zhlédlo 45 tisíc diváků a přes sociální síť facebook bylo osloveno přes 130 000 lidí! Prosím, podpořte naši společnou věc – zhlédněte video, mrkněte na kampaňový web. Zejména pak prosím – sdílejte níže uvedený text na facebooku, přeposílejte jej mailem, požádejte o totéž své známé, kolegy, rodinu… „Držme si palce a díky všem, kteří jakkoli věci pomohli, pomáháte!“ Robert Huneš, ředitel prachatického hospice.
Hana Rabenhauptová

Nový projekt Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče má za cíl zvýšit v naší společnosti úctu k lidskému životu na konci jeho dní.

Dá se celý život shrnout do jedné věty a udělat za ní tečku? Projekt Dobrá tečka, přináší poselství pacientů v hospicové péči, kteří došli smířeni se smrtí i se životem. Video obsahuje tato poselství a vzkazy nám, kteří na tomhle světě můžeme být ještě o něco déle. Toto video je prvním z řady rozhovorů, všechny je pak můžete najít na www.dobratecka.cz.

Budeme velmi rádi, když se na něj podíváte a pomůžete s jeho dalším šířením podle svých možností. Mluvit o umírání je někdy těžké, často bolestné, ale především nesmírně důležité. Pro nás i celou naši společnost. Díky za Vaši pomoc!

Přímý odkaz na video na facebooku: https://www.facebook.com/asociacehospicu/videos/651967021665884/ ; ostatní podrobnosti pak naleznete v příloze.

P.S.: Text obsahuje také vyjádření Asociace k aktuálně projednávané novele zákona o sociálních službách.

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon hospic._dobra_tecka_za_zivotem.pdf246.71 KB