hradební ulice
Z radnice
Od úterý 1. srpna 2017 budou prováděny stavební úpravy v přízemí objektu čp. 436 v Hradební ulici v Prachaticích. Zde se nachází pracoviště dopravně správních agend Městského úřadu Prachatice.
Zdeněk Filip
Volná místa
Město Prachatice vyhlašuje výběrové řízení na funkci jednatel/ka společnosti Městská správa domů a bytů Prachatice s.r.o.
Milan Batysta
hulák
Ze sportu
V sobotu 5. srpna 2017 je na Huláku připraven program pro širokou veřejnost.
Lenka Houšková
dopravní uzavírka
Z radnice
V termínu od 01.09.2017 od 05:00 do 02.09.2017 do 06:00 hodin bude provedena úplná uzavírka místní komunikace v ulici Velké náměstí v Prachaticích , a to v úseku celého prostoru náměstí.
Radek Hečko
logo hokejbal
Sociální oblast
Promítání, semináře, kurzy a jiné pro Vás připravila společnost IMPAKT.
Lenka Houšková
focení
Ze společnosti
7. Šumavský FotoMaraton proběhne v sobotu 16. září 2017. Úkolem soutěžících je nafotit za 5 hodin 5 témat v zadaném pořadí.
Lenka Houšková
logo
Sociální oblast
Sociální služby se v jakékoli podobě dotýkají životů každého z nás. Sociální služby jsou poskytovány jednotlivcům, rodinám i skupinám obyvatel, nejčastěji seniorům, osobám se zdravotním postižením, ale i lidem, kteří jsou ohroženi sociálním vyloučením apod. Sociální služby pomáhají lidem žít běžným životem - mohou pracovat, nakupovat, navštěvovat školy, aktivně trávit volný čas, starat se sami o sebe, svou domácnost apod.
Hana Rabenhauptová
portrét
Sociální oblast
Jiří Gabriel Kučera Vás zve na projekt s názvem Malý esoterický festival 19. srpna a 20. srpna 2017 do domu Křižovatka u parku, Zlatá stezka 145, Prachatice (vstup zahradou okolo Štěpánčina parku).
Hana Rabenhauptová
zkouška pomůcek
Sociální oblast
Jihočeské centrum rovných příležitostí připravilo za podpory Města Prachatice v prostorech Půjčovny kompenzačních pomůcek na Zlaté stezce 133 v Prachaticích seminář o použití kompenzačních a rehabilitačních pomůcek v domácím prostředí.
Hana Rabenhauptová
tvořící děti
Sociální oblast
Obec baráčníků Vitoraz Prachatice již několik let nabízí o prázdninách, v rámci produktu města Prázdninový pas, Veselé odpoledne na rychtě, pod názvem Baráčníci dětem. Letos rychtu navštívily nejen děti individuálně, většinou vnoučata tetiček, ale i děti z příměstského tábora Portusu Prachatice.
Hana Rabenhauptová

Stránky

Subscribe to Prachatice RSS