Archiv internetových novin

V archivu můžete snadno hledat výběrem jednoho nebo více kritérií z nabídky níže.

hole
Ze školství
V pátek 23. června 2017 pršelo, ale nebyl to žádný liják! Setkání v KreBulu využili žáci Základní školy Zlatá stezka 387 v rámci volných dní před blížícími se prázdninami.
Hana Rabenhauptová
soumaři
Z kultury
Již v pátek 23. a sobotu 24. června 2017 se konají Slavnosti solné Zlaté stezky, které přinesou velkým i malým návštěvníkům bohatý program a mnoho kulturních zážitků.
Lenka Houšková
logo
Z kultury
Ve dnech 12. - 14. 7. 2017 pořádá Prachatické muzeum a Muzeum české loutky a cirkusu příměstský tábor Za tajemstvím historie.
Lenka Houšková
děti
Ze školství
Čtyři roky utekly jako voda, prázdniny klepou na dveře a zase je to tady. Naši budoucí prvňáci se loučí. Nikdo ale nestál o žádné smutnění, děti se chtěly se svojí školkou rozloučit hezky zvesela!
Lenka Houšková
kostýmovaní
Z kultury
Ve čtvrtek 22. června 2017 v době od 9:00-18:00 si můžete zapůjčit kostým na Slavnosti solné Zlaté stezky.
Lenka Houšková
kytky
Z kultury
První letní koncert se koná ve středu 21. června 2017 od 18:00 na Arkádách Staré radnice.
Lenka Houšková
záchranáři
Sociální oblast
Český červený kříž, Horská služba, Vodní záchranná služba ČČK a sbor dobrovolných hasičů spojili síly ve společné přípravě svých dobrovolných členů. V rámci projektu „Dobrovolník profesionál“ podpořeného Městem Prachatice byli proškoleni dobrovolníci z humanitární jednotky ČČK Prachatice, tedy lidé, kteří pomáhají zejména při mimořádných událostech.
Lenka Houšková
seminář
Sociální oblast
Setkání se zaměstnavateli, zájmovými skupinami, místními organizacemi s nabídkou zaměstnání, služeb a ukázkou pracovního pohovoru, psaní životopisu či informace o flexibilních formách práce, proběhlo na prachatické radnici v rámci projektu Podpora rovných šancí žen v mikroregionu Netolicko za podpory ESF OPZ. Seminář pro maminky na rodičovské dovolené nabídl 23 pracovních míst.
Hana Rabenhauptová
zastupitelstvo
Sociální oblast
V pondělí 19. 6. 2017 schválilo Zastupitelstvo města Prachatice jednohlasně všemi přítomnými zastupiteli Plán rozvoje proseniorské politiky města. Plán vznikl za podpory trvalé spolupráce mezi poskytovateli, zadavateli i uživateli služeb, veřejnosti a NNO, podnikateli, veřejnou správou a jednotlivci.
Hana Rabenhauptová
Logo KIS Prachatice
Volná místa
Kulturní a informační služby města Prachatice vyhlašují výběrové řízení na pracovní místo: Pracovník/pracovnice INFOCENTRA
Věra Houšková

Stránky