Archiv internetových novin

V archivu můžete snadno hledat výběrem jednoho nebo více kritérií z nabídky níže.

paní Vojtová jako přednášející
Sociální oblast
Před několika dny se vrátila z Kanady Ing. Bc. Hana Vojtová, ředitelka Institutu Smyslové aktivizace a zároveň ředitelka Domova seniorů Mistra Křišťana v Prachaticích, která dostala obrovskou příležitost představit koncept smyslové aktivizace na mezinárodní konferenci v Ottawě CGNA2017.
Hana Rabenhauptová
knihovna
Z kultury
Doudlebsko, Kozácko a Blata – oblasti, kterým se věnoval květnový díl série Celé Česko čte dětem, se nacházejí nedaleko. Ač jména těchto oblastí zní cizokrajně, jedná se o regiony blízké našemu domovu.
Lenka Houšková
obrazovka
Sociální oblast
Karel a Karel mají každý čtvrtek v Klubu SenSen Na Sadech otevřenou počítačovou učebnu, poradnu a mnohdy se setkávají se zajímavými dotazy. Jeden z posledních byl i k nakupování přes počítač. Vzhledem k tomu, že vyšel velmi dobrý článek ve Vitálním seniorovi – internetovém časopisu, posílají právě Vám tyto informace.
Hana Rabenhauptová
Městská policie
Z činnosti MP
Blanka Rokůsková
dítě
Sociální oblast
Rozchod či rozvod rodičů, kteří doposud společně vychovávali děti, může být provázen vleklým rodičovským sporem právě o budoucí výchovu společných potomků.
Jaroslava Hauptmanová
senioři
Sociální oblast
Město Prachatice připravuje podklady do soutěže Obec přátelská seniorům v rámci celé ČR. Myslíte si, že Prachatice jsou obcí přátelskou seniorům? Pak nám napište. V soutěži jde o podporu opatření a aktivit zaměřených na seniory a na vytvoření prostředí přátelského pro seniory. Vaše odpovědi prosím posílejte obratem do 24. 5. 2017.
Hana Rabenhauptová
prachatice
Ze sportu
Po sedmi letech se do Prachatic sjeli sportovci z bývalých okresních měst, aby již po čtrnácté změřili své výkony v sedmi sportovních disciplínách.
Lenka Houšková
Zdravé město
V sobotu 3. června 2017 se koná Den otevřených dveří na Školní přírodní rezervaci u Zdenic.
Marie Peřinková
dětem otevřená radnice
Ze školství
Pátá třída ze ZŠ Vodňanská navštívila v rámci projektu Dětem otevřená radnice vedení města Prachatice.
Lenka Houšková
neumannka
Ze společnosti
Dovolujeme si Vás pozvat na vernisáž výstavy "BOMMA" . Vernisáž v galerii designu NEUMANNKA v Prachaticích se bude konat v pátek dne 26.5.2017 od 18. hodin.
Lenka Houšková

Stránky