Zdravé město

cigareta
Zdravé město
V rámci Světového dne bez tabáku je vyhlášena videosoutěž pro žáky základních škol.
Hana Rabenhauptová
logo
Zdravé město
Vláda na svém jednání 19. dubna 2017 schválila dokument Strategický rámec Česká republika 2030, který udává směr udržitelného rozvoje země na příští desetiletí. Materiál nastavuje cíle, kterých by Česko mělo dosáhnout v oblasti rozvoje společnosti, hospodářství, obcí a regionů, odolnosti ekosystémů, dobrého vládnutí a propojení se světem.
Marie Peřinková
logo zdravé město
Zdravé město
Také letos v dubnu je pro všechny zájemce připraven nabitý program cyklu Dny zdraví. V sobotu 22. dubna 2017 se odehrají tři akce, na jejichž přípravě spolupracovali Zdravé město Prachatice, Český červený kříž Prachatice a partneři z řad podnikatelského sektoru. Všechny akce jsou přístupné zdarma.
Marie Peřinková
pták
Zdravé město
Každoroční Vítání ptačího zpěvu " Za ptáky kolem nádherné řeky Blanice" začíná v pátek 21. dubna přednáškou a pokračuje v sobotu 22. dubna ornitologickou vycházkou.
Marie Peřinková
logo
Zdravé město
V rámci Dnů zdraví 2017 můžete navštívit semináře, které se konají v sobotu 22. dubna 2017 v Domě u Křižovatky.
Lenka Houšková
logo červený kříž
Zdravé město
Český červený kříž Prachatice ve spolupráci se Zdravým městem Prachatice Vás srdečně zve na seminář s terapeutkou Květou Kadlecovou, který proběhne v úterý 18. dubna 2017 od 14:00 na adrese Zlatá stezka 145 (Dům U křižovatky, u Štěpánčina parku).
Lenka Houšková
logo zdravé město
Zdravé město
Také letos v dubnu je pro všechny zájemce připraven nabitý program cyklu Dny zdraví. Ve středu 5. dubna se odehrají tři akce, na jejichž přípravě spolupracovali Zdravé město Prachatice, Český červený kříž Prachatice a partneři z řad podnikatelského sektoru. Všechny akce jsou přístupné zdarma.
Marie Peřinková
logo
Zdravé město
Letošní anketa probíhala pouze elektronickou formou prostřednictvím jednoduché aplikace umístěné na webu města. Občané vybírali ze šestnácti podnětů dva, které považují za nejdůležitější, případně mohli dopsat podnět, který zde, dle jejich názoru, chybí. Celkem jsme obdrželi 1.471 vyplněných dotazníků. 117 podnětů zaznělo přímo v sále a 241 bylo zapsáno na webu, některé z nich se s drobnými rozdíly opakovaly.
Marie Peřinková
logo
Zdravé město
Zdravé město a jeho partneři z neziskového i podnikatelského sektoru (Oblastní spolek ČČK, Městská knihovna, Studio pro Fit, Domov seniorů Mistra Křišťana) připravili pro veřejnost rozmanitý program Dnů zdraví na duben.
Marie Peřinková
logo zdravé město
Zdravé město
Do neděle 12. března 2017 můžete hlasovat prostřednictvím elektronické ankety a podpořit tak podněty, které vzešly z Fóra Zdravého města.
Marie Peřinková

Stránky

Subscribe to RSS - Zdravé město