Ze sportu

běžkař
Ze sportu
Dobrá zpráva pro všechny příznivce bílé stopy - Haidel hlásí upravené běžecké stopy pro klasiku i bruslení.
Lenka Houšková
bazén
Ze sportu
Tak jako v předchozích letech, i v roce letošním, plánujeme o letních prázdninách organizaci letního plavání pro děti od 5 let. Termíny těchto táborů budou dva, a to v týdnu od 10.7. do 14.7. 2017 a v týdnu od 28.8. do 1.9. 2017.
Radovana Kutláková
plavecký bazén
Ze sportu
O jarních prázdninách 27. února 2017 - 3. března 2017 si můžete v bazénu zaplavat od 10:00 do 21:00. Pára zůstává ve stejných dnech i časech. Vodní dny pro děti - úterý 28. února 2017 a středa 1. března 2017 od 10:00.
Radovana Kutláková
brusle
Ze sportu
Letos nám zima umožnila vytvořit a udržovat led pro bruslení v hokejbalové aréně. Celé zaledování plochy v třeskutých mrazech zajistili kluci z hokejbalového týmu Highlanders a spolu se správcem tohoto stánku, panem Parkmanem, odvedli pořádný kus práce. S úklidem bohatých zásob sněhu pomohli i strážníci městské policie a všichni, kdož se nebáli vzít do ruky hrablo a v nočních mrazech kropit hřiště vodou. Všem za jejich pomoc moc děkujeme. Díky jejich úsilí se v Prachaticích bruslilo.
Radovana Kutláková
Nash
Ze sportu
Čestná občanka města Prachatice Kateřina Nash získala jenoznačně nejvíce hlasů a bude hájit zájmy cyklokrosu.
Lenka Houšková
logo profit
Ze sportu
Využijte dlouhých zimních večerů a přijďte si zacvičit, udělat krok ke zdraví, k lepší postavě nebo jen zažít radost z pohybu.
Lenka Houšková
běžkař
Ze sportu
U našich německých sousedů si přijdou na své jak příznivci bílé stopy, tak sjezdového lyžování.
Lenka Houšková
běžkařská stopa
Ze sportu
O víkendu bude slunečno a sněhu je dost! Některé bílé stopy v okolí Prachatic jsou nově upravené. Nezbývá nic jiného, než vzít běžky a vyrazit.
Jiřina Dolejšková
běžkař
Ze sportu
V úterý 17. ledna 2017 byly v okolí Prachatic a Libínského sedla upraveny běžecké trasy. Také na Tankovce byly znovu obnoveny běžecké stopy v obou směrech.
Jiřina Dolejšková
běžecké stopy
Ze sportu
Grainet (partnerské město Prachatic) hlásí dobré podmínky jak pro běžecké, tak sjezdové lyžování.
Lenka Houšková

Stránky

Subscribe to RSS - Ze sportu