Ze sportu

logo DDM
Ze sportu
Dům dětí a mládeže Prachatice každoročně počátkem září – letos 5. září 2017 připravuje Rodinné sportovní hry, které jsou součástí Běhu pro zdraví. Slovy Miroslava Pilečka, hlavního organizátora za DDM Prachatice: „Vezměte celou rodinu a přijďte si zasportovat“, napovídá, že je akce určena dětem, rodičům, dospělým i seniorům. Sportovní hry začínají v 15:00.
Hana Rabenhauptová
plavecký bazen
Ze sportu
Od pondělí 14. srpna 2017 je krytý bazén v Prachaticích opět v provozu.
Radovana Kutláková
útok hasičů
Ze sportu
Sbor dobrovolných hasičů Prachatice se rozhodl zrušit dne 26. srpna 2017 z technických důvodů noční soutěž družstev v požárním útoku. Denní soutěž O pohár starosty města Prachatice proběhne dle propozic.
Jana Hulešová
závodní auto
Ze sportu
Také v letošním roce připravují organizátoři z Pošumavského auto moto klubu Klatovy pro první srpnový víkend (5.- 6. srpna) atraktivní automobilový závod do vrchu z Prachatic na Libínské Sedlo. Po oba dny se bude velmi pestré pole startujících prohánět po zajímavé rychlé trati, na níž nejrychlejší prototypy a formule dosahují průměrné rychlosti i přes 170 km/h.
Lenka Houšková
hulák
Ze sportu
V sobotu 5. srpna 2017 je na Huláku připraven program pro širokou veřejnost.
Lenka Houšková
logo hokejbal
Ze sportu
Již tuto sobotu 22. července se uskuteční 7. ročník Highlanders Cupu v Prachaticích, kde se představí hráči špičky současného hokejbalu, nebudou chybět mistři světa z ČR a SR, extraligový šampioni a další významní hráči tohoto sportu, který je v Prachaticích velice populární, představí se také někteří hráči HC Motor České Budějovice a jiné týmy! Turnaj začíná v 8:00 v Highlanders aréně v Prachaticích.
Lenka Houšková
hulák
Ze sportu
V sobotu 15. července 2017 je připraven na Veřejném koupališti Hulák zajímavý program.
Lenka Houšková
závodník Holub
Ze sportu
Nový závod pro širokou veřejnost v triatlonu a běhu HUS MUŽ potvrdil, že může být plnohodnotnou náhradou populární Xterry. Okolí Křišťanovického rybníka zaplnila spousta závodníků, ale také diváků podél tratí. Z celkového počtu 170 závodníků si největší ovace odnesl vítěz hlavního závodu Václav Holub a domácí vítězka Barbora Hlaváčová, ti kromě tradičních cen obdrželi od pořadatelů i husu.
Lenka Houšková
karate
Ze sportu
Minulý týden proběhl v Prachaticích, za finanční podpory města, již 12. ročník významné sportovní a společenské akce Gasshuku Czech Republic pořádané prachatickým Karatedo klubem Tsunami.
Lenka Houšková
Ludmila Kozlová
Ze sportu
Již tradičně jsou na ZŠ Národní vyhlašováni nejlepší sportovci školy. V letošním roce se jím již podruhé stala, kromě několika dalších, i naše dcera, Ludmila Kozlová.
Milan Batysta

Stránky

Subscribe to RSS - Ze sportu