Seminář: Jak fungujeme v časovém presu a jak se co nejlépe domluvit nejen doma

zahrada
Srdečně Vás zveme na seminář JAK FUNGUJEME V ČASOVÉM PRESU A JAK SE CO NEJLÉPE DOMLUVIT NEJEN DOMA. Přednáší MgA. Irena Swiecicki. V pátek 17. března 2017 od 17:00 ve vile DDM, U Rybníčku 1019 v Prachaticích.
Lenka Houšková

V pátek 17. března se od 17:00 ve vile DDM, U Rybníčku 1019 v Prachaticích, koná seminář MgA. Ireny Swiecicki JAK FUNGUJEME V ČASOVÉM PRESU A JAK SE CO NEJLÉPE DOMLUVIT NEJEN DOMA.

Kurz na základě dotazníku od Mary Blitzer Field ukáže, jaký je váš postoj k využití času, který má značný vliv na váš time-management. Zjistíte, jak nejčastěji reagujete, když jste v časové tísni a získáte doporučení, jak se svými návykovými reakcemi pracovat. V druhé polovině kurzu se seznámíte s harvardským vyjednávacím modelem, který vám ukáže, jak dosáhnout souhlasu obou stran. Není to jen jednoduché win-win, tento model vás provede tím, jak ustavit férové jednání, jak se nenechat zmanipulovat. Můžete ho využít nejen v pracovních jednáních, ale i doma – abyste se celá rodina co nejlépe domluvili a všichni byli spokojení.

Z důvodu kapacity nám zájem o účast, prosíme, dejte vědět předem: impakt.kurzy@gmail.com či na tel.: 773 908 123.

Hlídání dětí je možné po předchozí domluvě - kontaktujte nás!

Poplatek za účast ve výši 186,- Kč.

Program přednášek a kurzů je podporován MPSV z dotačního programu „Rodina“.

IMPAKT, z. s. _ č.p. 33_ 384 25 Dub_ 22664157_ 773 908 123 _ info@impakt.cz _ facebook.com/impakt.dub